30 Yıllık Sektör Tecrübesi

Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00

Monday - Friday: 08:00 - 18:00

+90 224 261 61 78

İletişim - Phone

GRANÜL

EKSTRÜDER

VAKUMLAMA

CNC

Başlıca Ürünlerimiz

TPO

Thermoplastikpoliolefin (TPO), PE ve PP Karışımı ile özel olarak formüle edilen Su geçirmezlik,Darbeyedayanım,Kimyasallara karşı direnç,Gıdaya teması uygunluk, Ses, Isı, Yanmave Aşınmaya dirençli polimer ailesinden bir malzemedir. Özellikle Otomotiv Sektöründe Taban Döşemesi ve İç trim parçaların üretiminde kullanılmaktadır, % 100 Geri Dönüşümlü( Recycle ) bir malzemedir.

HEAVYLAYER

Heavylayer (HVL), Ses geçişini engelleyen, ses dalgalarını absorve ederek yok eden ısı yalıtımı yüksek kaliteli izolasyon ürünüdür. 1 mm, 2 mm, 2,5 mm , 3 mm, 5 mm olarak üretilmektedir, firma isteklerine göre ağırlık ve ölçü değiştirilebilir. Ürünlerimiz yanmazlık setifikasına sahiptir,

ARKA TABAN

Arka Taban Döşemeleri,Ticari araçların arka taban döşemeleriİleri teknoloji Ahşap Router Kesim Makinası ile kesilerek MDF-PLYWOOD-HONEYCOMB-EPP malzemeleri üzerine PVC veya TPO ( Thermoplastik ) Zemin Kaplaması malzemesi lamine edilerek Kompozit Zemin Döşemesi üretmekteyiz.

GRANÜL

Granül Üretimi , Firmamız bünyesinde müşteri isteklerine göre istenilen renk ve spesifikasyonlarda granül hazırlama kapasitesine sahibiz.

POLİÜRETAN TRİM PARÇALAR

Poliüretan Trim Parçaları,Otomotiv ve iş makinaları sektöründeİç trim Parçalarının alt yüzeyinde kullanılan yüksek elastikiyet,düşük kalıcı deformasyon,yanmazlıközelliğine sahip ve izolasyon amaçlı olarak kullanılan, kalıplanarak şekillendirilenpoliüretan sistemlerdir. Vakumlu Thermoplastik ( TPO,TPE ) altına uygulamaktayız.

TPO-TRIM PARÇALARI

TPOTrim Parçaları, Müşteri istekleri ön planda tutularak araç iç trim parçaları için hazırlanmış vakum kalıpları üzerinden istenilen desen ve renklerde üretim yapılabilir.

Pas Otomotiv Referanslarımız

Tümosan
Arobus
Otokar
isri
Aunde
Hisarlar
Snoeks
Iveco
Ford
Dacia
Renault